ITIL Zirvesi Programı

ITIL Zirvesi 26 Kasım 2019 Progamı
Day 1
26 Nov 2019

ITIL 4 Güncellemesi ve Yenilikler

Konuşmacı : Erman Taşkın (EDUCORE) ITIL 4 güncellemesi neler getiriyor ve nasıl kullanılır ? ITIL ve DevOps birlikte nasıl uygulanabilir? ITIL 4 ile gelen yenilikler, ITIL Practitioner ile vurgulanan yeni Lean...
Read More
Erman Taşkın

ITIL BAŞARI ÖYKÜSÜ SUNUMU – ECZACIBAŞI ATLAS ITSM PROJESİ

Konuşmacı : Hakan Kireççibaşı (ECZACIBAŞI BİLİŞİM) Eczacıbaşı bünyesinde uygulanan ve onlarca iştiraki tek platformda toplayan büyük ITSM dönüşüm projesindeki tecrübelerini EB İş Geliştirme Yöneticisinden dinleyeceğiz.
Hakan Kireççibaşı

ITIL Başarı Öyküsü Sunumu – Vodafone CMDB Projesi

Konuşmacı : Eren Yılmaz (VODAFONE) ITIL Başarı Öyküsü Sunumu ITIL’da başarılı bir CMDB ve Monitoring uygulaması yapmış bu kurumdan öğreneceğimiz dersler..
Eren Yılmaz

Açık Oturum : ITIL Nasıl Yanlış Uygulanır?

ITIL Uygulamalarında yapılan hatalar, ITSM projelerinin başarılı olmasını engelleyen faktörler konu uzmanları ve deneyimli yöneticilerle birlikte ele alınıyor.
Alp Ertunga
Hakan Kireççibaşı
Koray Kuşat
Erman Taşkın

ITSM Dönüşümünde ITIL Rollerinin Önemi

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nde gerçekleştirilen ITSM dönüşüm uygulamasındaki deneyimlerini SBM CTO’su bizlerle paylaşacaklar. Konuşmacı : Alp Ertunga (SBM)
Alp Ertunga

ITIL Başarı Öyküsü Sunumu – Ferrero Fındık IT Dönüşümü

Ferrero ‘nun Dünya ‘nın en büyük fındık üretim şirketi olan Oltan Gıda ‘yı satın alması ile birlikte son 4 yıl içerisinde gerçekleşen IT dönüşümü ve bu süreçte ITIL süreçlerinin kurum...
Read More
Kaan Erden

ITIL Süreçleri/Pratikleri ve Otomasyon

ITIL4 süreçlerin otomasyonu ITSM yazılımları ile nasıl yapılır? Konuşmacı : Ender Çom / Adem Öztemel (VİTEL)   ITIL4 SERVICE MANAGEMENT PRACTICES Availability management Business analysis Capacity and performance management Change...
Read More
Adem Öztemel
Ender Çom

ITIL Uygulamacısının Maceraları

Çok farklı kurumlarda 10 yıl boyunca ITSM danışmanlığı süreçlerinde edinilen tecrübeler ve önemli tavsiyeler. Konuşmacı : Koray Kuşat (FORIBA)
Koray Kuşat

Glasshouse ITSM Başarı Öyküsü

Glasshouse ITSM dönüşüm projesi, süreçler, organizasyon, ITSM yazılım implementasyonu ile kurumda ITIL4 uyumlu bir yapı nasıl oluşturuldu. Glasshouse operasyon yöneticisinin uygulama deneyim paylaşımı. Konuşmacı : Devrim Akpınar (GLASSHOUSE)
Devrim Akpınar

ITIL4 ile Öne Çıkan Monitoring ve En İYİ ITOM Pratikleri

Monitoring ITIL4 ile birlikte daha da öne çıkmaktadır. ITOM çözümleri ve ITIL’ın tasarım ve operasyon süreçleri nasıl ilişkilidir? En iyi ITOM pratikleri nelerdir nasıl uygulanır? Konuşmacı : Çağlayan Aydın (ITHERO)
Çağlayan Aydın

Robotic Process Automation ve Process Mining ile Servis Yönetiminde Yeni Trendler

RPA Nedir? Süreç Madenciliği teknikleri Servis Yönetimi ve RPA ile nasıl entegre edilir? ITIL yönetim süreçlerinin ve servis operasyon süreçlerinin analizinde ve otomasyonunda yeni metodlar aktarılacaktır. Konuşmacılar : Volkan Kılıç...
Read More
Volkan Kılıç
Erman Taşkın

ITIL4 ve DevOps : ITSM ve Release Entegrasyonu

ITIL4 ile birlikte öne çıkan DevOps entegrasyonu özellikle ITSM ve Yazılım geliştirme platformlarının entegrasyonunu gerektirmektedir. Bu oturumda uçtan uca bir servis platformu ile agile yazılım geliştirme ortamının nasıl çift yönlü...
Read More
Eleonora Chenkova Yolagel
Baranikumar Marimuthu

Uçtan Uca ITSM-ITOM : Modern Servis Yönetimi Trendleri

Konuşmacı : Zekeriya Dinçer (ICTERRA) ITOM ve ITSM platformlarının entegrasyonu ve modern ITSM trendleri konusundaki gelişmeleri, ICterra IT Solutions Program Direktöründen dinleyeceğiz.
Zekeriya Dinçer

“En Uygun ITSM Çözümü” Atölyesi

Atölye kapsamında katılımcılar, adım adım çeşitli soruları yanıtlayarak, hem kendi ihtiyaçlarının hangi ITSM araçları ile daha isabetli gerçekleştirilebileceğini öğrenecekler hem de ITSM araçları arasıdaki aktüel farkları anlama fırsatı bulacaklar. Bu...
Read More
Utku Elgezen

ITIL Başarı Öyküsü Sunumu – YILPORT

ITIL Başarı Öyküsü Sunumu ITIL’da başarılı uygulama yapmış bu kurumdan öğreneceğimiz dersler.. Konuşmacı : Çiğdem Kufacı (YILPORT)
Çiğdem Kufacı Morkoç

Kapanış ve Uzmanlarla Sohbet

Etkinlik sonrası uzmanlarla sohbet.
Utku Elgezen
Adem Öztemel
Çiğdem Kufacı Morkoç
Zekeriya Dinçer
Eleonora Chenkova Yolagel
Baranikumar Marimuthu
Çağlayan Aydın
Devrim Akpınar
Ender Çom
Alp Ertunga
Eren Yılmaz
Hakan Kireççibaşı
Koray Kuşat
Erman Taşkın
Kaan Erden